Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Пісківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21048643) був реорганізований і увійшов до складу Заводської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Новини Лохвицького райвійськомату

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ


 

Військове формування механізованих військ Збройних сил України. Розміщується у місті Біла Церква Київської області. Бригада створена в 2002 році на базі 72-ї гвардійської механізованої дивізії, що у свою чергу веде історію від 72-ї гвардійської мотострілецької дивізії. З 2014 року бригада брала участь у війні на сході України у складі сил Антитерористичній операції.

У 1992 році 72-га гвардійська мотострілецька дивізія перейшла під юрисдикцію України та увійшла до складу Збройних сил України. З'єднання отримало назву - 72-га гвардійська механізована дивізія, і зберегло нагороди та регалії попередниці. У 2002 році, в рамках загальновійськової реформи, дивізію було переформовано на бригаду.

До 2017 року носила почесне найменування «Красноградсько-Київської». 23 серпня 2017 року, з метою відновлення історичних традицій національного війська щодо назв військових частин, зважаючи на зразкове виконання поставлених завдань, високі показники в бойовій підготовці та з нагоди 26-ї річниці незалежності України, указом Президента України Петра Порошенка бригаду названо на честь Чорних запорожців. 24 серпня 2017 року, на параді до Дня незалежності України, Президент України Петро Порошенко вручив бригаді бойове знамено.


 

Соціально-правовий захист військовослужбовців, перспективи кар’єрного росту та переваги військової служби за контрактом:

• гарантія стабільного грошового забезпечення;

• додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань, за підтримку високої бойової готовності тощо);

• можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном;

• якісне безкоштовне медичне обслуговування;

• можливість отримання заочної освіти під час служби;

• право на отримання заочної вищої освіти за рахунок Міністерства оборони після підписання другого контракту;

• щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі;

• додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону);

• право на отримання безкоштовного житла;

• право на пенсію після 25 років вислуги.


 

ПОРЯДОК ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ:

Процедура відбору громадян для прийняття на військову службу за контрактом передбачає:

вивчення особистих якостей, установлення відповідності рівня їх освіти та професійної підготовки;

організації медичного огляду;

перевірки рівня фізичної підготовки;

проведення заходів професійно-психологічного відбору;

проведення спеціальної перевірки (у разі необхідності).


 

ХТО МОЖЕ СТАТИ КОНТРАКТНИКОМ:

громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;

військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;

військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;

військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40років.

Заробітна плата  від 10 000 гривень.

Всі бажаючі пройти відбір і спробувати військову службу в 72 ОМБР, можуть прибути до Лохвицького районного військового комісаріату ( м. Лохвиця вул. Сенчанська, 5 )

         чи зателефонувати – тел. 3-13-83.
 

 

 

ЛОХВИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

 проводить набір кандидатів для проходження військової служби за контрактом

 

 

На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:

громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;

військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;

військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;

військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом  

 Строки військової служби при прийнятті на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу: 

на 3 роки  - для осіб рядового складу

від 3 до 5 років - для осіб  сержантського та старшинського складу

від 1 до 10 років під час дії особливого періоду  для військовослужбовців за їх  бажанням  строк  проходження військової служби  за новим контрактом може бути продовжено , але не більш ніж до досягнення граничного віку  перебування на військовій службі

на 6 місяців – для військовослужбовців  строкової військової служби та військовослужбовців  призваних під час особливого періоду ,які  вислужили встановлені терміни  військової служби , осіб  звільнених  з військової служби під час дії особливого періоду.

 

Пільги та гарантії для військовослужбовців

рядового, сержантського складу за контрактом.

 

Отримання житла за рахунок держави.

Речове забезпечення у відповідності до визначених норм.

Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї військовослужбовця, який переїжджає з ним на нове місце військової служби, при переїзді на нове місце військової служби в інший населений пункт, у зв’язку з призначенням на військову посаду, зарахуванням до військового навчального закладу, термін навчання в якому становить не менше шести місяців, або у зв’язку з передислокацією військової частини.

Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні (або, за бажанням, грошовою компенсацією у розмірі вартості набору продуктів на приготування обіду).

Безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я .

Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України (один раз на рік).

Отримання освіти у вищих навчальних закладах (вищих військових навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання).

Грошове забезпечення військовослужбовця

рядового, сержантського складу.

 

Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби. На сьогоднішній час грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить:

- сухопутні війська  від 10000 грн.

- десантно-штурмові війська  від 11000 гривень

- сили спеціальних операцій  від 12000 гривень

 

Один раз на рік надається:

матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного окладу грошового утримання ;

грошова допомога на оздоровлення , у розмірі місячного грошового забезпечення.

Додаткова щомісячна виплата  за участь  в операції об’єднаних сил (ООС)

Після укладення першого контракту  військовослужбовцям  виплачується  одноразова грошова  винагорода ( в залежності від  встановленого Урядом  прожиткового мінімуму) в розмірах :

особам рядового складу – вісім розмірів  прожиткового мінімуму

особам сержантського та старшинського складу -  дев’ять розмірів прожиткового мінімуму

особам офіцерського складу – десять  розмірів прожиткового мінімуму

Крім цього, згідно районної Програми Реалізації  концепції  допризовної підготовки ,

військово-патріотичного виховання молоді , її призову  до лав ЗСУ та інших військових формувань, під час проведення мобілізації  для жителів району ,які  укладають довгостроковий контракт  передбачено виплату  одноразової  грошової допомоги  в розмірі 4800 гривень

 

 

ЗАХИСТИ СВОЇХ !

ПІДПИСУЙ  КОНТРАКТ  ПРО

ПРОХОДЖЕННЯ  ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ !

Лохвицький  районний  військовий  комісаріат

Телефони  для  довідок:  3-13-83,  3-13-94


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *